Kayıt Bölümünden MerhabaMerhaba Sevgili Anne-Babalar,

Altın Çağ Anaokulları hakkında daha fazla bilgi almak istediğiniz için çok memnun olduk.

Kayıt/Okula Kabul ediş süreci, bizce aile ve okul arasında başlayan ilişkinin ilk adımıdır. Bu süreçte aileler okulu, okul ise aileyi ve çocuğu daha yakından, derinlemesine tanıma şansı bulur. Sizleri tanıyacak olmak bizlere heyecan veriyor!

Bu süreçte amacımız sizlerin ve çocuğunuzun istek ve ihtiyaçlarını anlamak ve buna uygun eğitim olanaklarımızı sizlerle paylaşmaktır.

Hedefimiz sizin ve çocuğunuz için; çocuğunuza ve ailenize en uygun olan, umut verici ve eğitimdeki kalıplara meydan okuyan bir eğitim programınızı seçmenizde size yardımcı olmaktır.

Kayıt için telefon veya mail yolu ile bize ulaşarak randevu alabilirsiniz. Size özel zaman ayırmamız için randevu alarak gelmenizi önemsiyoruz. Kayıt görüşmesi sırasında kurum psikologlarımız siz anne-babalar ile birebir görüşme yaparak, sizleri Altın Çağ Anaokulları hakkında detaylı bilgilendirecektir.

Kayıt görüşmesi sırasında Altın Çağ Anaokullarının tarihi, eğitim anlayışı, büyük bir önemle hayata geçirdiğimiz Reggio Emilia Yaklaşımı, okul-aile işbirliği konusunda derinlemesine bilgi sahibi olabileceksiniz.

Hangi yaş grubu için başvuruyu yapıyor olursanız olun Altın Çağ Anaokulları’nın 20 yıllık deneyimi, akademik ustalığı, yaratıcı düşünceyi, sosyal ve duygusal zekayı baştan aşağıya okul öncesi eğitimi programlarımızla dengelediğini gözlemleme olanağını elde edeceksiniz.

Kayıt görüşmesi sırasında siz anne- babalar kayıt bilgisi alırken çocuğunuz kendi yaş grubu öğretmeniyle birlikte vakit geçirme ve oyun oynama şansı bulacaktır. Kayıt görüşmesinin ardından aklınızda kalan sorularınızı sorabileceğiniz ikinci bir görüşme yapmanızı da öneririz. Bunun için telefon veya mail yoluyla bize ulaşmanız yeterlidir.

Eğer kayıt süreci ile veya teklif edilen programlarla ilgili bir sorunuz varsa, lütfen e-mail veya telefon yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Sizi ve çocuğunuzu ilerleyen aylar boyunca daha iyi tanıma şansını dört gözle bekliyoruz.

Acıbadem Altın Çağ Anaokulu: Kurum Psikoloğu Melek Yeşilyurt
Sabit Telefon: 0(216) 545 9200 (pbx)
Cep Telefonu: 0(542) 580 77 97


Dragos Altın Çağ Anaokulu: Kurum Psikoloğu Melissa Çelebi
Sabit Telefon: 0(216) 399 4030
Cep Telefonu: 0(542) 580 93 97