Program ÇizelgesiKurum Psikologlarımız ile yapılan aile görüşmeleri sonucu; öğrenci ile tanışma görüşmesi yapıldıktan sonra çocuğun ve ailenin ihtiyacı göz önünde bulundurularak uygun program tavsiyesi yapılır.

2 ile 6 yaş arasındaki tüm yaş gruplarımız için programlarımız aşağıdaki gibidir:

5 TAM GÜN:

5 Tam Günlük programa dâhil olan tüm yaş gruplarımızdan öğrencilerimiz 08.00 ile 09.00 arasında okula gelmektedir. Bu programa dâhil olan öğrencilerimiz sabah kahvaltılarını, öğle yemeklerini ve ikindi kahvaltılarını okulda yapmaktadırlar. Çocuklar, 09.00 – 09.45 arasında kahvaltılarını yapar ve çember saatini ile günlük eğitim akışı başlamış olur. Tam günlük eğitim programımıza dâhil olan öğrencilerimiz sabah ve öğleden sonra olmak üzere günde iki defa İngilizce dersine katılırlar. Alanında uzman eğitimciler tarafından verilen İngilizce derslerinin süresi yaş gruplarına göre değişmektedir. 2-3 yaş grubunda her gün sabah ve öğleden sonra 20’şer dakika ile başlayan İngilizce programımız 5-6 yaş grubunda günde iki defa birer saate kadar uzar. Çocuklar, haftada bir gün alanında uzman öğretmenlerle Plastik Sanatlar Atölyesine katılırlar. Yine haftada birer kere alanında uzman öğretmenlerle Müzik, Modern Dans ve Bale dersleri alırlar. 5 Tam Programımıza devam eden öğrencilerimizin okuldan çıkış saati 16.00 – 18.00 arasındadır.

Ayrıca, bu program kapsamında ailelerimiz kurum psikologlarımız tarafından sağlanan Aile Eğitimlerimiz ve Psikolojik Danışmanlık Hizmetlerimize ücretsiz katılabilirler.

5 YARIM GÜN:

5 yarım gün programımız tüm yaş grupları için başlangıç programıdır. Yarım günlük programa dahil olan tüm yaş gruplarımızdan öğrencilerimiz 08.00 ile 09.00 arasında okula gelmektedir. Bu programa dahil olan öğrencilerimiz sabah kahvaltılarını ve öğle yemeklerini okulda yapmaktadırlar. Çocuklar, 09.00 – 09.45 arasında kahvaltılarını yapar ve çember saatini ile günlük eğitim akışı başlamış olur. Yarım günlük programa dahil olan öğrencilerimiz her sabah İngilizce dersine katılırlar. Alanında uzman eğitimciler tarafından veirlen İngilizce derslerinin süresi yaş gruplarına göre değişmektedir. 2-3 yaş grubunda sabah ve akşam 20’şer dakika ile başlayan İngilizce programımız 5-6 yaş grubunda günde iki defa birer saate kadar uzar. Çocuklar, haftada bir gün alanında uzman öğretmenlerle Plastik Sanatlar Atölyesine katılırlar. Yine haftada birer kere alanında uzman öğretmenlerle Müzik, Modern Dans ve Bale dersleri alırlar. 5 Tam Programımıza devam eden öğrencilerimizin okuldan çıkış saati 16.00 – 18.00 arasındadır.

Ayrıca, bu program kapsamında ailelerimiz kurum psikologlarımız tarafından sağlanan Aile Eğitimlerimiz ve Psikolojik Danışmanlık Hizmetlerimize ücretsiz katılabilirler.

3 TAM GÜN:

Öğrencilerimiz 3 Tam Günlük programa ailelerimizin özel durumları ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak dahil edilirler. Çocuğun okula devam edeceği günler okul idaresi ile görüşülerek belirlenir.

3 Tam günlük programa dahil olan tüm yaş gruplarımızdan öğrencilerimiz 08.00 ile 09.00 arasında okula gelmektedir. Bu programa dahil olan öğrencilerimiz sabah kahvaltılarını, öğle yemeklerini ve ikindi kahvaltılarını okulda yapmaktadırlar. Çocuklar, 09.00 – 09.45 arasında kahvaltılarını yapar ve çember saatini ile günlük eğitim akışı başlamış olur. Tam günlük programa dahil olan öğrencilerimiz okula geldikleri günlerde sabah ve akşam olmak üzere, günde iki defa İngilizce dersine katılırlar. Alanında uzman eğitimciler tarafından veirlen İngilizce derslerinin süresi yaş gruplarına göre değişmektedir. 2-3 yaş grubunda 20 dakika ile başlayan İngilizce programımız 5-6 yaş grubunda bir saate kadar uzar. Çocuklar, haftada bir gün alanında uzman öğretmenlerle Plastik Sanatlar Atölyesine katılırlar. Yine haftada birer kere alanında uzman öğretmenlerle Müzik, Modern Dans ve Bale dersleri alırlar. Branş derslerimizin hangi gün yapılacağı okul yönetimi tarafından belirlenir. Okulumuza 3 Tam Gün devam eden öğrencilerimizin İngilizce dışındaki branş derslerine katılabilmesi için okul yönetiminde bilgi almaları ve çocuklarının okula geliş günlerini buna göre düzenlemeleri gerekmektedir. 3 Tam Programımıza devam eden öğrencilerimizin okuldan çıkış saati 16.00 – 18.00 arasındadır.

Ayrıca, bu program kapsamında ailelerimiz kurum psikologlarımız tarafından sağlanan Aile Eğitimlerimiz ve Psikolojik Danışmanlık Hizmetlerimize ücretsiz katılabilirler.